پد پولیش اوربیتال روپس-RUPES

پد فوم یکی از عناصر کلیدی در فرایند پرداخت است؛ بسیاری از متغیرها در مشخصات فنی باید برای بهینه سازی عملکرد مورد توجه قرار گیرند. کار با رنگ های مختلف، ترکیبات و یا دستگاه نیاز به فوم مختلف برای ایجاد کار ایمن و کارآمد.


WOOL پد پولیش روپس

از زمان ظهور نقاشی رنگ، پد های پشمی توسط تکنسین ها با سیلندرهای چرخشی سنتی استفاده شده است. در حال حاضر، به لطف تیم مهندسی RUPES، تکنولوژی سنتی دوباره تصور شده است که اجازه می دهد تا عملکرد پشم را در نسل جدیدی از پلیمرهای دوگانه تجربه کنیم: Bigfoot Random Orbital، Gear Driven، and Triple- عمل. پد های پشم BigFoot دارای الیاف طبیعی پشمی (چگالی دوگانه برای آبی آبی و چگالی منحصر به فردی که برای محیط زرد کمرنگ هستند) متصل به پشتیبانی فوم رنگی هماهنگ شده است. پد های پشم پتو BigFoot ترکیبی کامل از پیرایش مدرسه و پیشرفت پیشرفته برای حداکثر نتایج به بازار توسط پیگیری بی رحمانه از نوآوری توسط RUPES توسعه محصول و تیم مهندسی است.


پد پولیش پشم گوسفندی روتاری روپس-RUPES

طراحی شده برای ارائه سرعت برش قابل توجه، کاهش خطر چرخش چرخشی و بهبود بهره وری فرآیند در حالی که حفظ یک تجربه صاف، بدون ارتعاش، اپراتور. پد های جدید پلاستیکی طبیعی RUPES برای چرخش در سه اندازه در دسترس هستند و امروزه در بازار تقریبا همه ابزارهای چرخشی دوختنی موجود در بازار سازگار هستند. هر RUPES پیچیده پد طبیعی پشم ساخته شده از مخلوط حق بیمه از 100٪ پشم بره طبیعی است و مونتاژ با طول رشته دقیق 35mm است. هیچ الیاف مصنوعی یا پرکننده ها در ساخت پد استفاده نشده و هر رشته بخار است که برای اطمینان از هماهنگی و استحکام رنگ استفاده می شود. پد های پشم طبیعی پاره شده RUPES برای بهینه سازی عملکرد RUPES ترکیب زبر در یک برنامه کاربردی و صنایع مختلف ساخته شده است.

پد پولیش مایکروفایبر روپس-RUPES

 یک رزین پلی اورتان به طور مستقیم به ساختار بین رابط نوار و پارچه میکروفیبر تزریق می شود. رزین به طور مستقیم به هر دو ماده متصل می شود تا باند پایدار و ایمن بدون استفاده از چسب ها فراهم شود. با توجه به تکنیک قالب بندی منحصر به فرد، RUPES قادر به ارائه یک پد با خمیده است، اجازه می دهد سازگاری آسان به تمام اشکال در طول روند پرداخت. علاوه بر کمک به گرمازدگی، حفره مرکزی نیز کمک می کند تا به درستی پد پرداخت میکرو فیبر را بر روی صفحه پشتی قرار دهید.