SUNMATCH 3 – چراغ کار قابل شارژ LED با عملکرد ALL DAYLIGHT و CRI + بالا

بسته به نوع شغل مورد نظر ، SUNMATCH 3 عملکرد ALL DAYLIGHT برجسته دارد و این امکان را برای شما فراهم می کند که بین 5 درجه حرارت مختلف رنگ را انتخاب کنید. یک مرکز توجه برای بازرسی نیز در قسمت بالا قرار دارد.

SUNMATCH 3 با یک گزینه عملیاتی دو مرحله ای ارائه می شود:

مرحله 1 = خروجی 100٪ نور
مرحله 2 = 50٪ میزان نور

SUNMATCH 3 همیشه آماده استفاده است و پس از هر کار در پایه شارژ آن قرار می گیرد. لامپ را در هر نقطه ای که می خواهید در حین بازرسی با قلاب محکم قابل چرخش یا آهنربای داخلی داخلی قرار دهید. سر لامپ انعطاف پذیر تا 180 درجه کج می شود.

با ساخت و ساز بادوام ، SUNMATCH 3 IP65 ضد گرد و غبار و ضد آب است. با یک لنز شیشه ای مقاوم در برابر حلال و یک نشانگر باتری در قسمت جلویی ارائه می شود که نشان می دهد چه موقع باید باتری شارژ شود.

برای جلوگیری از گرمای بیش از حد لامپ ، یک سیستم محافظت از گرما داخلی داخلی پس از 3 دقیقه استفاده مداوم در حالت بالا به حالت کم (50٪) تغییر می کند.

//  راه حل های روشنایی برای صنعت نقاشی
با داشتن جامع ترین و پیشرفته ترین نوع در جهان ، چراغ های SCANGRIP نسل جدید برای صنعت نقاشی برای تطبیق رنگ ، جزئیات و کارهای رنگ کلی ساخته شده و قابل استفاده در همه جا است که یک سطح نقاشی شده نیاز به بازرسی دارد. .

//  CRI + 
با راه حل های روشنایی ما برای صنعت نقاشی ، ما از اصطلاح CRI + به عنوان میانگین 15 مقادیر R تعریف می کنیم. این تنها تعریف صحیح از مقدار CRI است که برای تشخیص دقیق و مطمئن رنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

//  طراحی SUNMATCH 3 بی نظیر است و با ثبت اختراع طراحی اتحادیه اروپا RCD No 2373282 پوشانده شده است. SUNMATCH 3 همچنین با ثبت اختراع طراحی CN بدون شماره ZL201530374612.2 محافظت می شود.

شناسه محصول: 03.5651