ماموریت ما این است که محصولات و خدمات مراقبت از اتومبیل های برتر را فراهم کنیم که زیبایی را افزایش داده و عمر سطوح خودرو را به حداکثر رساندن ارزش و رانندگی لذت برسانند. علاوه بر این، ما در تلاش برای ارائه محصولاتی هستیم که برای مشتریان و محیط زیست ایمن هستند. محصولات مراقبت از خودرو به طور مطلوب گروهی از محصولات ایمن با محیط زیست، رنگ ایمن، پیشرفته و پیشرفته هستند که به وسیله وسیله نقلیه بهینه سازی و محافظت از خودرو را به شما می دهد. 

Optimum Polymer Technologies توسط یک شیمیدان آلی ساخته شده است که تخصص آن پلیمرها و فرمولاسیون رنگ خودرو است. دکتر دیوید غدوسی از دانش خود در مورد ترکیب رنگ استفاده کرد تا فرمول های پاک کننده ها و محافظ هایی را که برای پوشش های امروز مناسب باشند. سالها تحقیق و آزمایش منجر به تولید محصولاتی شده است که نتایج عالی را به همراه می آورند و به هیچ وجه مصالحه ای را به همراه ندارند. 

بهینه ترین تکنولوژی پلیمر را به کار می گیرد تا محصولات خود را در مقابل بسته بندی قرار دهد، از نظر دوام، افزایش سطح و حفاظت. موم خودرو خود یک درخشان Carnauba را با سیلانت های سیلیکونی اضافه می کند تا طول عمر موم را افزایش دهد. در یک فرمول اسپری مناسب، آن را به زحمت می رود و نیاز به هیچ buffing برای ایجاد یک لایه پایدار از حفاظت. 

با پاک کردن رنگ بدون پاک کردن کت محافظ موم یا مهر و موم دست با دست با بهترین کیفیت مو به کار خود ادامه می دهد. شما کمتر از موم هنوز سطح بالای حفاظت از رنگ را حفظ می کنید. 

بهینه و بدون شستن شستشو و شاین راه سازگار با محیط زیست است برای نگه داشتن وسیله نقلیه خود را سالم تمیز. این فرموله شده است که با مقررات VOC مطابقت داشته باشد و به طور کامل بی خطر است و نیاز به مصرف آب کم است. بهینه و بدون شستشوی شستشو و شاین برای استفاده به عنوان یک شستشو بی رویه، جزئیات سریع و روان کننده رس است. 

با تمام این مزایا، محصولات بهینه نیز برای استفاده آسان است. جزئیات حرفه ای و جزئیات آخر هفته به طور یکسان به راحتی و نتایج این پیشرفته ترین محصولات مراقبت از ماشین را دوست خواهند داشت. 

Opti-Coat PRO چیست؟

Opti-Coat PRO یک محصول محافظ رنگ دائمی کاملا متفاوت است. این در نمایندگی فروش فروخته نمی شود و تنها در امکانات مجاز استفاده می شود. این یکبار استفاده می شود و به طور دائم محافظت می کند. Opti-Coat PRO محصولی از Optimum Polymer Technologies است که کمی شبیه داشتن یک موم که به ماشین شما اعمال می شود یک بار و همیشه آن را برای همیشه در بر دارد. تصور کنید که از طریق یک ماشین شستشوی بدون چرک استفاده کنید و ماشین خود را بیرون بیاورید به دنبال جزئیات تازه. منظورم این است که واقعا دقیق نیست، نه فقط "پاک شده با مواد شیمیایی خشن و آب بازیافت". 

Opti-Coat PRO یک پوشش پلیمری سرامیکی شفاف است که به طور شیمیایی به طور دائمی به کت و شلوار کارخانه متصل می شود. این یک موم یا مهر و موم نیست که در طول زمان با قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و محیط زیست شستشو داده شود. Opti-Coat PRO ضخیم تر و سخت تر از پوشش کتانی کارخانه می باشد و در واقع می تواند آسیب هایی را که در غیر این صورت بر لایه های رنگ کار تاثیر می گذارد، جذب کند. در بالای حفاظت فیزیکی، Opti-Coat به طور کامل مقاوم به مواد زیست محیطی اسیدی و قلیایی مانند ادرار پرندگان، اشکالات، سیب درختی و یا پاک کننده های شیمیایی خشن است. Opti-Coat PRO نخواهد خورد و یا حل نمیشود و رنگ روشن و براق را حفظ می کند. 

کت معمولی کارخانه به طور کلی بین 35 تا 50 میکرون ضخامت دارد، که در مورد ضخامت موی انسان است. یک لایه Opti-Coat PRO می تواند تا 2 میکرون دیگر در ضخامت اندازه گیری کند، در حالی که یک پوشش معمولی موم در کمتر از 0.02 میکرون اندازه گیری می شود. این ضخامت قابل توجه Opti-Coat PRO اجازه محافظت در مقابل آسیب را که در غیر اینصورت روی رنگ کارخانه تاثیر می گذارد. علامت های چرخش و خراش های نور نه تنها با پوشش سرامیکی Hard Opti Coat کاهش می یابد بلکه رنگ کارخانه نیز در برابر آسیب های UV و اکسیداسیون محافظت می شود. علاوه بر حفاظت فیزیکی Opti-Coat PRO، این نیز یک سطح هیدروفی فیزیکی دائمی است، به این معنی که به راحتی آب، خاک و جاده جاده را ریخته است. این به این معنی است که سطوح پوشش داده شده با Opti-Coat PRO برای تمیز کردن آسان تر است و برای تمیز کردن بیشتر طول می کشد

Opti- Coat Pro +

Opti-Coat Pro plus دارای براق و محافظتی عالی است! Opti-Coat Pro Plus کرم محافظ رنگ سرامیک در حال حاضر ارائه حتی بیشتر براق و نرمی از هر زمان قبل، در حالی که هنوز حفظ همان ساختار شیمیایی است که آن را به عنوان پوشش نهایی رنگ محافظ شناخته شده است. فرمول پیشرفته نه تنها شفاف و محافظ شگفت انگیز را ارائه می دهد، بلکه همچنین باعث افزایش لکه های ضد آب و خواص هیدروفیفیک می شود تا پایداری کامل در بلند مدت را حفظ کند. 
Opti-Coat Pro یک پوشش پوششی سرامیکی است که برای مقاومت در برابر خراش (9H) و حفاظت از اچینگ شیمیایی به علت اثرات زیست محیطی است. Opti-Coat Pro Pre-Polymer cross links و یک فیلم محافظتی مداوم را روی سطح رنگی که بر روی آن اعمال شده است، شبیه به یک جزء ایزوسیانات تک تشکیل می دهد که یک پوشش کامل را تشکیل می دهد. Opti-Coat Pro دارای مقاومت شیمیایی بهتر، مقاومت در برابر خراش و مار و خواص آزاد نسبت به هر پوشش رنگ خودرو در استفاده است. این حفاظت دائمی برای تمام رنگ های کارخانه مدرن را فراهم می کند و همچنین می تواند برای محافظت از فلزات و سطوح سخت پلاستیک استفاده شود. 

Opti-Coat Pro Plus یک پیشرفت دو مرحله ای از Opti-Coat Pro است. اولین گام، Opti-Coat Pro، یک پوشش شیشه ای سرامیکی با مقاومت بالا در برابر خراش، اچینگ شیمیایی، فشرده شدن به علت UV است و خواص برجسته انتشار را فراهم می کند. Opti-Coat Pro Plus با توجه به ضمانت 7 ساله، براق و لطافتی عالی را برای زیبایی درخشان و حفاظت رنگ درازمدت به شما می دهد.

گارد رنگ بهینه

محافظت از موجودی شما و سود شما با محافظ رنگ

معرفی گارانتی رنگ بهینه، پوشش سه ساله برای حرفه ای ها طراحی شده است! گارانتی رنگ بهینه با گارانتی سه ساله ارائه می شود و تنها از طریق نصب کنندگان مجاز Opti-Coat Pro قابل دسترسی است. بهینه رنگ گارد یک پوشش رنگ سرامیک طراحی شده است برای محافظت از سطح رنگ از آهک پرنده، اچ اسید و سایر مواد خورنده. Guard رنگ بهینه را سخت تر از پایان کارخانه تولید می کند که قابل توجهی برای نگهداری آسان تر است و مقاوم تر از آسیب های رنگ است که می تواند به عنوان یک نتیجه از روند تمیز کردن روزانه رخ می دهد. Guard رنگ بهینه تر از Resistance Optimum Gloss-Coat مقاوم در برابر شیمیایی است، در حالی که طبیعت کاربر دوستانه Optimum Gloss-Coat را حفظ می کند.

گارانتی و تعمیر و نگهداری PDF دانلود

برنامه تعمیر و نگهداری OPTI-COAT ™ PRO

شستن

 1. برای بهترین نتایج، با استفاده از Optimum No Rinse ™ Wash & Shine، بدون شستشو و واکس، و یا ماشین شستشو بطور دو هفته ای، برای جلوگیری از ایجاد آلودگی بیش از حد شستشو دهید.
 2. از شستشو در نور مستقیم خورشید اجتناب کنید تا ریزش و لکه برداری آب به حداقل برسد.
 3. برای جلوگیری از آلودگی متقاطع، از بالا به پایین از کثیف ترین بخش ها بپرهیزید.
 4. از صابون و اسفنج / مات جدا برای چرخ استفاده کنید.

خشک کردن

 1. همیشه خشک شود و هرگز به "هوا" خشک شود. آب شیرین حاوی مواد معدنی است که ممکن است رسوبات ایجاد شده را ایجاد کند.
 2. از بهترین پارچه های میکروفیبر استفاده کنید تا بهترین نتایج را به دست آورید و از تمیز کردن خسته کننده جلوگیری کنید، به مواد اجازه می دهد آب را جذب کنید.

از بین بردن SPOT

 1. هرگز از محصولات تهاجمی استفاده نکنید تا پوشش را پوشش داده و یا سطح آلودگی را از بین ببرید.
 2. هرگز از نیروی بیش از حد برای حذف لکه ها استفاده نکنید.
 3. زباله های پرنده، قیر، سیب و غیره باید در اسرع وقت برداشته شود تا از رنگ آمیزی یا سخت شدن موقت روی پوشش جلوگیری شود. هر گونه رنگ آمیزی که از پشت پرنده ها پشت سر گذاشته می شود، طی چند روز، بدون تاثیر بر پوشش، شکسته خواهد شد.

OPTI-GUARD ™ برنامه نگهداری چرم و پارچه

 1. برای بهترین نتایج، تمام سطوح چرمی / وینیل را دو هفته ای با Optimum Leather Protectant تمیز کنید تا از ایجاد آلودگی جلوگیری شود
 2. فرش های خلاء را به طور منظم و با استفاده از فرش و پارچه بهینه، پاک و محافظت در صورت لزوم.
 3. بلافاصله بر روی چرم، وینیل، یا پارچه نشت کنید.