خرید و قیمت دستگاه پولیش روپس®RUPES اوربیتال سایز 12 مدل: LHR12E/STN

سیستم برش و پرداخت تمام سطوح سطوح رنگی

کاره Duetto به همان اندازه کارآیی با پد های پشتیبانی نرم و نرم و یا متصل به میکرو ساینده در طول مرحله اصلاح ضریب جراحی و یا پدال و ترکیبات کفپوش کف در مرحله پاکسازی موثر است. تحقیقات گسترده ای در زمینه دینامیکی تصادفی و تست جامع به انتخاب یک مدار 12 میلیمتر برای دوئت انجامید. این طول مدار به میزان قابل توجهی توانایی های اصلاح سطحی در آخرین نسل از دیسک های میکروبراسیتی را بهبود می بخشد. ترکیبی از duetto و microabrasives به ویژه موثر است در صاف کردن پوست نارنجی و یا نقص های قابل توجه است. پایان تولید شده توسط این ترکیب هر دو همگن و قابل پیش بینی است، بدون علائم عمیق شن و ماسه.

استفاده از دیسک های microabrasive برای اصلاح نقص های شدید، یک سطح را ایجاد می کند که به راحتی جلا داده می شود، و به طور کلی زمان کلی فرآیند اصلاح کامل را کاهش می دهد. Duetto به خوبی متعادل و کم لرزش است که اپراتور می تواند به راحتی کنترل مرحله شیب با ساده هدایت duetto بیش از سطح. توانایی اپراتور برای کنترل ابزار به طرز موثری موجب کاهش احتمال ایجاد سطوح خشن و ناهموار می شود که نیاز به زمان بندی مجدد دارند. 

دوئتو دارای چندین ویژگی طراحی است که آن را به طور منحصر به فرد اپراتور دوستانه است. 

دستگاه ضد چرخش، حتی برای یک تکنسین تازه کار، شانس خطای اپراتور را کاهش می دهد. گرفتن دست دست جلو، اپراتور را قادر می سازد دست خود را در مرکز تعادل مجازی ابزار قرار دهد و ارتعاش را به حداقل برساند.

ماژول الکترونیکی دارای کنترل گشتاور داخلی، کاهش نیاز به اپراتور برای اعمال فشار عمودی پایین به پایین است. یکی دیگر از ویژگی های دوئتوی منحصر به فرد، پشتیبانی لاستیکی است که اجازه می دهد اپراتور را به جای duetto در یک میز کار بدون دیسک ساینده لمس سطح، که ممکن است حاوی آلاینده هایی است که می تواند در طول فرآیند شیب انتقال به قطعه کار منتقل شود. سازگار با دیسک های microabrasive و پد رابط مناسب 5 ".

پشت پشته M8

کنترل سرعت √

وزن کیلوگرم 2،6

RPM 4000-5500

قدرت W / HP 400

مدار مدار میلیمتر 12

Ø پد پشتی میلیمتر 125