افزودن به سبد خرید

MULTIMATCH 3 یک نور قابل شارژ برجسته و قدرتمند است که تا 3000 لومن را برای بازرسی از سطوح بزرگ در حین انجام عملیات پرداخت ، نقاشی و تمیز کردن و همچنین تطبیق رنگ فراهم می کند.

چراغ کار از ویژگی های منحصر به فرد ALL DAYLIGHT برخوردار است و این امکان را برای شما فراهم می کند که بین 5 درجه حرارت مختلف رنگ را انتخاب کنید. و عملکرد دیمر 5 مرحله ای امکان تنظیم نور را در 5 سطح مختلف بسته به کار موجود در دست می دهد.

SCANGRIP POWER SOLUTION جدید امکان دسترسی نامحدود به نور را فراهم می کند. به راحتی می توانید باتری کاملاً شارژ شده را وارد کنید و در حالی که باتری دیگری در حال شارژ است ، کار را ادامه دهید. یا می توانید برای دریافت منبع تغذیه ، شارژر را مستقیماً به لامپ اضافه کنید. عملکرد پشتیبان گیری از باتری یکپارچه شما را از بدون نور در هر زمان جلوگیری می کند.

با استفاده از برنامه کنترل روشنایی BLUETOOTH ، شما قادر به کنترل و تنظیم نور خروجی و دمای رنگ و همچنین طیف وسیعی از دیگر کارکردهای مفید و بی سیم در بهبود کارایی روزانه کار هستید.

بارگیری برنامه کنترل نور:

//  App Store – iOS
//  Google Play – Android

فرآیند حذف کد پین به شرح زیر است:

  • عملکرد بلوتوث را روشن کنید
  • دکمه بلوتوث را برای 10 ثانیه فشار دهید
  • کد پین تنظیم مجدد است

راه حل های نورپردازی برای صنعت نقاشی
با داشتن جامع ترین و پیشرفته ترین نوع در جهان ، چراغ های SCANGRIP نسل جدید برای صنعت نقاشی برای تطبیق رنگ ، جزئیات و کارهای رنگ کلی ساخته شده اند و در همه جا قابل استفاده هستند که یک سطح نقاشی نیاز به بازرسی دارد.

CRI +
با راه حل های روشنایی برای صنعت نقاشی ، ما از اصطلاح CRI + به عنوان میانگین 15 مقادیر R تعریف می کنیم. این تنها تعریف صحیح از مقدار CRI است که برای تشخیص دقیق و مطمئن رنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

//  طراحی MULTIMATCH 3 منحصر به فرد است و تحت پوشش ثبت اختراع طراحی اتحادیه اروپا RCD No. 5597010

شناسه محصول: 03.5653