Koch-Chemie:

از سال 1968، کچ شیمی برای محصولات تمیز کردن و مراقبت با کیفیت بالا در مناطق شستشوی مواد شیمیایی، وسایل نقلیه، کارگاه و صنعت ایستاده است. سنت که از طریق بهبود مستمر و عشق به جزئیات برجسته می شود: عالی برای کارشناسان. در بخش ما ما یکی از کمپانی هایی هستیم که خودشان تحقیق، تولید و به بازار عرضه می کنند.

ما با محل کسب و کار ما، آلمان، با استانداردهای کیفیت بالا، اجتماعی و زیست محیطی، شناسایی می کنیم. به عنوان یک ارائه دهنده سیستم ما دارای طیف وسیعی از محصولات برای بخش خودرو کامل است. خدمات مشتری گرا به همان اندازه برای محصولات ما بسیار مهم است. از طریق دهه تحقیق و همکاری نزدیک با مشتریان مورد نیاز ما اکنون به رهبران جهان تعلق داریم.

سیستم و سرویس

از طریق همکاری شدید با صنعت خودرو، تولید کنندگان تاسیسات تصفیه آب و شستشو و سرویس های چند صد مشتری، هر روز ما همیشه دقیقا می دانیم که بازار چه چیزی را می خواهد. ما از این اطلاعات برای توسعه محصولات و مفاهیم نوآورانه هدفمند و برای بهینه سازی نتایج و عملیات پردازش استفاده می کنیم. علاوه بر این، به عنوان یکی از معدود توسعه دهندگان و تولید کنندگان در بین تعداد زیادی از تامین کنندگان مواد شیمیایی، ما دسترسی مستقیم به تمام نوآوری ها در بخش مواد خام دارد.

خدمات مشتریان ما در سراسر کشور به شما کمک می کند به طور صحیح و منظم در محل. کارکنان ما خوشحال خواهند شد که به شما در زمینه های کاربرد محصول، بهینه سازی فرایند، تنظیمات ماشین کاری، فاضلاب و بهینه سازی سرویس آب، و نیز در مورد حفاظت از محیط زیست و ایمنی شغلی، به شما کمک کنند. تمام کارکنان خدمات مشتری ما دارای گواهی اثبات تخصص برای جداساز مایع نور مطابق با DIN 1999-100 هستند.

کیفیت و حفاظت از محیط زیست

به عنوان یکی از اعضای کمیته آموزش و آزمایش حرفه ای انجمن ملی وسایل نقلیه خودرو (Bundesverband für Fahrzeugaufbereitung - BFA) ما یک سیستم آموزش منحصر به فرد ایجاد کرده ایم. علاوه بر این، ما عضو انجمن فدرال ایستگاه های پرکن و شستشوی وسایل نقلیه تجاری (Bundesverband Tankstellen und Gewerbliche Autowäsche - BTG) هستیم و دارای یک سری محصولات VDA کامل و همچنین موافقت های جهانی از تولید کنندگان پیشرو در خودروKoch-Chemie استانداردهایی با کیفیت بالا، محیط زیست و اجتماعی است. به عنوان مثال، ما از سورفاکتانت از مواد خام پایدار استفاده می کنیم. علاوه بر این، تمام سورفکتانت ها و عوامل پیچیده به راحتی قابل تجزیه زیستی هستند، فراتر از الزامات قانونی سخت. از مواد خطرناک مانند هیدروکربن های هالوژن، EDTA و APEO استفاده نمی کنیم. سیستم مدیریت محیط زیست ما به DIN EN ISO 14001: 2015 گواهی شده است.