خط تولید جامع ترین و پیشرفته ترین در نوع خود در جهان است که دارای ارزش CRI بالا و درجه حرارت چند رنگ است. راه حل های تخصصی روشنایی با کیفیت عالی برای تطابق رنگ ، جزئیات و کارهای رنگ کلی ساخته شده است و در همه جا قابل استفاده است که سطح نقاشی نیاز به بازرسی دارد.


اهمیت نور کار می کنند

راه حل های تخصصی روشنایی SCANGRIP برای صنعت نقاشی باعث افزایش کیفیت و اتمام کار هر یک ، عملکرد فردی و کاهش سرعت کار و وقت گیر مجدد می شود.


//  برای همه افراد که سطوح نقاشی شده را بازرسی می کنند

//  برای انواع کارگاه های ماشین ، کامیون و اتوبوس

// برای نقاشان اتومبیل و صنعتی

// برای فعالیتهای مقدماتی و مراکز تفصیلی


 

راه حل های روشنایی برای صنعت نقاشی
SCANGRIP دائماً مرزهای روشنایی LED و فناوری باتری را به عقب بازگرداند ، و راه حل های جدید و تخصصی در زمینه نور را ایجاد می کند. این خط تولید جامع ترین و پیشرفته ترین در نوع خود در جهان است. راه حل های تخصصی روشنایی با کیفیت عالی برای تطابق رنگ ، جزئیات و کارهای رنگ کلی ساخته شده است و در همه جا قابل استفاده است که سطح نقاشی نیاز به بازرسی دارد.

CRI + برای تطبیق دقیق رنگ
چراغ های کاری که برای اهداف مطابقت با رنگ استفاده می شوند باید دارای منبع نوری با مقدار CRI بالایی باشند. مقدار استاندارد CRI به عنوان میانگین 8 مقادیر R-اول از 15 محاسبه می شود. این بدان معنی است که به عنوان مثال مقدار R9 (قرمز) ، که برای تشخیص صحیح رنگ مهم است ، برای مقدار CRI در نظر گرفته نمی شود.

SCANGRIP اکنون اصطلاح CRI + را که به طور متوسط ​​از 15 مقادیر R تعریف شده است ، معرفی می کند. این تنها تعریف صحیح از مقدار CRI است که برای تشخیص دقیق و مطمئن رنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

اهمیت نور مناسب کار
راه حل های روشنایی SCANGRIP باعث افزایش کیفیت و اتمام کار ، عملکرد فردی و کاهش سرعت کار مجدد و پرهزینه می شود. با توجه به ویژگی های ویژه LED ، این محدوده روشنایی برای هر نوع کار با رنگ ، پولیش ، تمیز کردن و یا آماده سازی منطقه قبل مناسب است. این بدان معناست که به عنوان مثال هولوگرام و خطاهای پرداخت در حین انجام کار شناسایی می شوند و به این ترتیب از چند روز کاری مجدد پرهیز می شود.

عملکرد پیشرفته 
ترین چراغ های کار محکم برای مقاومت در برابر شدیدترین خواسته های محیط کارگاه نقاشی طراحی شده اند. مدت زمان طولانی کار در چراغهای کاری امکان تکمیل کار را بدون ایجاد شارژ در وقت گیر امکان پذیر می سازد. علاوه بر این ، SCANGRIP POWER SOLUTION جدید با باتری های قابل تعویض نور نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد. ویژگی های پیشرفته با کنترل روشنایی بی سیم BLUETOOTH و یک بانک قدرت USB یکپارچه ، فقط لیگ برتر را در آن قرار می دهد.